Akcija „DAROM“

Kaip ir kiekvienais metais  visus Vilniaus rajono gyventojus ir svečius, įmones, organizacijas bendrijas ir bendruomenes kviečiame prisijungti prie pavasarinės švarinimosi akcijos „DAROM 2018“, kuri šiais metais visoje Lietuvoje vyks balandžio 21 d.

Informaciją apie akcijos dieną planuojamas tvarkyti teritorijas, gyventojų susirinkimo vietas ir  atliekų sukaupimo taškus bei atsakingų asmenų kontaktinius duomenis pagal seniūnijas galite rasti čia.

Jeigu norite pasiūlyti savo tvarkymo tašką Vilniaus rajone iki š. m. balandžio 9 d. galite kreiptis į Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyr. specialistę Sandrą Latvėnienę, (tel. (8-5) 277 9205; mob. tel. (8-6) 701 4985; el. p. sandra.latveniene@vrsa.lt ), kuri koordinuos akciją „Darom 2018“  Viliaus rajono teritorijoje.

Primename, kad DAROM akcijos metu yra tvarkomos tik bendrai naudojamos erdvės. Privačios teritorijos neįtraukiamos. Taip pat atkreipiame dėmesį į tai, kad atliekų surinkimo grafikai derinami iš anksto, todėl atliekos iš neregistruotų (arba po š. m.  balandžio 9 d. pateiktų) tvarkymo taškų nebus išvežamos.

Paskutinis atnaujinimas: 2018-04-19 15:18:07
Shadow up